Hakkımızda

Her şey; yani doğayı anlamak ve onunla uyumlu yaşamak bir genç kızın tarıma olan ilgisi ile başladı. Buse’nin çiftliğinin ortaya çıkmasındaki sihirli kelime işte buydu. Doğaya ve kurallarına uyumlu olmak… Bu nedenle genç kız ziraat eğitimi aldı ve şehir hayatından sıyrılarak doğaya sığındı.

Buse’nin çiftliği doğayla uyumlu ve sürdürülebilir tarım sistemlerini üretimde kullanarak, insanlara sağlıklı ve güvenilir gıda ürünlerini sunmaktadır.

Bu ürünler, yöresel ekolojinin tarih ile birleştiği tarlalardan geleneksel ve bilimsel yöntemlerin yoğrulması ile ortaya çıkmaktadır. Günümüzdeki endüstriyel tarımın plastik lezzetlerine karşı çıkıyor, bunun yerine çocukluğunuzda aile sofralarındaki damak tadına yeniden kavuşmanıza aracılık ediyoruz.

İşte bu amaçla çıktığımız yolda, Tekirdağ ve Çanakkale’de bulunan tarım alanlarında doğayla barışık ürünler yetiştiriyoruz. 2006 yılında Tekirdağ’da kurmuş bulunduğumuz çiftliğimizde badem ve bal üretimi gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca Çanakkale’de bulunan üretim alanlarımızda yetiştirdiğimiz sebze ve yan ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz ürünler dışında, bizlerin güvenini kazanmış yöresel üretim yapan yakın dostlarımızdan ve Üniversitelerden tedarik ettiğimiz bazı ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.
 
..


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.